Hypotéka na rekonstrukci bytu

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
18 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

S hypotékou si snadno pořídíte nejen nové bydlení, ale také můžete získat peníze na nutnou rekonstrukci nebo modernizaci Vaší stávající nemovitosti nebo nemovitosti, kterou spoluvlastníte. K zajištění použijete právě tuto nemovitost a za získané peníze z ní můžete udělat zcela nové a moderní bydlení. Vyřízení hypotéky na rekonstrukci bytu či domu je navíc výrazně jednodušší a s rekonstrukcí tak budete moci začít velmi rychle.

Stejně jako u hypotéky určené ke koupi nemovitosti bude banka požadovat doložení čerpání hypotéky. A jak je tomu v případě, že chcete rekonstrukci provádět svépomocí? Je vůbec možné v takovém případě čerpat hypotéku? Ano, u některých bank to možné je. V případě, že je rekonstrukce provádené dodavatelsky, musíte doložit spolupráci například smlouvou o dílo, jejíž součástí je také souhrnný rozpočet prací.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Hypotéka na rekonstrukci bytu nebo domu

U rekonstrukce prováděné svépomocí je možné čerpat hypotéku jednorázově nebo v tzv. tranších. Pokud se jedná o rozsáhlejší rekonstrukci, pak některé banky požadují ohlášku stavebních úprav nebo stavební povolení.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás