Hypotéka nebo stavební spoření?

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
15 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Financovat nemovitost lze pomocí dvou typů úvěrů určených právě k tomu. Je jím hypotéka a úvěr ze stavebního spoření. Který z nich je výhodnější a k jakým konkrétním účelům se hodí? Při rozhodování, který z úvěrů je lepší, je vhodné posoudit vždy konkrétní případ. Nebojte se obrátit o radu na odborníky, jako je například server www.epojisteni.cz, který Vám pomůže porovnat kritéria vybraných úvěrů.

V zásadě je možné říci, že úvěr ze stavebního spoření je výhodnější zejména u menších oprav a rekonstrukcí. K úvěru není nutná zástava nemovitosti a do určité výše úvěru nebudete potřebovat ani dalšího ručitele. Výhodou také může být stejná úroková sazba po celou dobu splácení. Nevýhodou je však fakt, že smlouva o stavebním spoření nesmí být kratší než dva roky a minimální naspořená částka alespoň ve výši 40 procent z cílové částky.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Úvěr ze stavebního spoření nebo hypotéka?

Hypotéka je výhodnější v případě koupě vlastní nemovitosti, jejíž cena se pohybuje v řádu stovek tisíc a milionů korun. Minimální výše úvěru se často pohybuje od 300 tisíc korun výše, a proto není možné hypotéku získat na menší opravy či rekonstrukci. Hypotéka má navíc speciálně upravené podmínky, které jsou určené pro dlouhodobé typy úvěrů. Na stránkách www.epojisteni.cz Vám s výběrem hypotéky poradíme.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás