Mohou Slováci získat hypotéku?

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Slováci jsou českými bankami považováni za cizince a to platí i pro získávání hypotéky. Přístup bank se liší také podle země původu a někteří cizinci mají lepší šanci získat hypotéku, jiní naopak menší. Za více riskantní jsou obvykle považovaní cizinci ze zemí východní Evropy. Dalším kritériem, na který banky kladou důraz, je typ pobytu (přechodný, trvalý). Přednost mají zejména občané zemí Evropské unie a s trvalým pobytem na území ČR.

Slováci jsou členy Evropské unie, a proto mají reálnou šanci získat v ČR hypotéku. V současné době banky přistupují k cizincům mnohem lépe, než tomu bylo například před dvěma lety. Stále však platí, že žádosti cizinců (Slováků) o hypotéku představují pro většinu tuzemských bank problém, a proto je posuzují individuálně.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mohou Slováci získat hypotéku?

Cizinci by měli využít pomoci hypotečního specialisty, který má potřebné zkušenosti a znalosti. Ví tedy, jak se v takové situaci zachovat, a na kterou banku se nejlépe obrátit. Klientovi tak poradí nejen s výběrem banky a hypotéky, ale také mu pomůže vyřídit veškerou administrativu, která je s hypotečním úvěrem spojená. Zastoupení hypotečním specialistou navíc vypadá profesionálně.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás