Jak probíhá proces online pojištění vozidla?

Celý proces online pojištění je velmi jednoduchý, pohodlný a rychlý. V jeho průběhu se není nutno ničeho obávat. Je nastaven tak, aby vás intuitivně naváděl, co máte v aktuálním okamžiku dělat. Nejprve ve formuláři naší online kalkulačky vyplníte všechny potřebné informace o vozidle či motocyklu, který chcete nechat pojistit. Stejně tak je nutné vyplnit informace o řidiči vozu, kvůli doložení bonusů a jiným parametrům, které pojišťovny ve svých kalkulacích zohledňují. Nakonec je třeba zadat některé své osobní údaje, abychom Vás v případě Vašeho zájmu mohli kontaktovat.

Jakmile takto vyplníte formulář, získáte během několika vteřin přehled všech nabídek pojišťoven, které odpovídají Vaší poptávce. Pak si jen stačí vybrat nabídku, která Vám vyhovuje. Následně buď můžete dokončit pojištění sami – online, nebo po telefonu s pomocí našeho pojišťovacího specialisty, který se Vám ozve, se všemi nejasnostmi Vám poradí a pomůže Vám pojištění dokončit.

V dalším kroku Vám poštou zašleme Vaši pojistnou smlouvu a Zelenou kartu. Podpisem pojistné smlouvy a následným dodáním jednoho jejího vyhotovení je pojistka uzavřena. Druhé vyhotovení pojistné smlouvy je třeba si ponechat a pečlivě uschovat.

Mluví se o nás