Jak ušetřit za elektřinu?

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Zajímá Vás, jak ušetřit za elektřinu a zda je to vůbec ještě možné? Ano, možné to je a to díky změně dodavatele elektřinu. Elektřina je drahá záležitost a v rodinnému rozpočtu vždy zaujímá jedno z prvních míst hned po hypotéce či nájmu. Co však můžete pro možnou úsporu udělat je to, že si vyberete levnějšího dodavatele elektřiny.

Mám zájem

Jak najít nejlevnějšího dodavatele elektřiny?

Na výběr máte mezi desítkami dodavatelů. Jedná se o velké energetické společnosti, jako je například ČEZ, E.ON, RWE či Pražská plynárenská, ale také o menší alternativní společnosti. Právě alternativní společnosti způsobily radikální pokles cen poté, co vstoupily na trh. Velké společnosti musely své ceny přizpůsobit, aby zabránily odchodu tisíců zákazníků.

Podívejte si i Vy, zda za elektřinu neplatíte příliš. Pokud ano, na stránkách www.epojisteni.cz si snadno a za pár minut najdete dodavatele o pár stovek nebo i tisíc korun levnějšího. Stačí si porovnat vybrané dodavatele elektřiny a můžete si začít vybírat dovolenou, na kterou použijete právě ušetřené peníze za energie.

Mám zájem

Mluví se o nás