Jak ušetřit za plyn

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
16 Zákazníků zde nyní srovnává

Náklady za plyn a energie celkové jsou pro rodinný rozpočet vysokou zátěží hned vedle nájmu za byt či hypotéky. Proto jsou velmi cenné rady, jak ušetřit za plyn. Na výši nákladů za plyn se podílí zejména celková spotřeba. Nejvíce platí rodiny, které používají plyn nejen k ohřevu a vaření, ale zejména k vytápění své nemovitosti. V jejich případě se roční náklady za plynu pohybují v desítkách korun.

Mám zájem

Změnou dodavatele lze uspořit tisíce korun

Možností, jak snížit náklady za plyn, je nejen rozumná spotřeba a žádné plýtvání, ale také změna dodavatele plynu za levnějšího. Čeští spotřebitele mají totiž právo vybrat si svého dodavatele plynu. Na výběr mají mezi desítkami dodavatelů. Jedná se nejen o velké energetické společnosti (E.ON, RWE, ČEZ, Pražská plynárenská a další), ale také o menší alternativní dodavatele, kteří obvykle nabízí výhodné ceny.

Na stránkách www.epojisteni.cz si snadno porovnáte nabídky od nejvýznamnějších a hlavně ověřených dodavatelů plynu. Během pár minut zjistíte, který z dodavatelů Vám nabízí nejen nejlepší cenu, ale také smluvní podmínky. Změnit dodavatele je velmi snadné. Vše za Vás totiž vyřídí nový dodavatel.

Mám zájem

Mluví se o nás