Jak získat hypotéku?

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Koupit si nemovitost za vlastní peníze je vzhledem k současným cenám nemovitostí pro většinu lidí téměř nemožné. Jejich jedinou šancí, jak si pořídit vysněný byt či dům, je hypotéka. S hypotékou je možné získat peníze na koupi bytu, výstavbu domu či pouze rekonstrukci stávajícího bydlení.

Banka může poskytnout úvěr ve 100 procentní výši nebo jen část. Výše hypotéky záleží na finančních možnostech zájemce. K zajištění tak vysokého úvěru je nutné použít nemovitost. I proto jsou podmínky výhodnější, než by tomu bylo u spotřebitelského úvěru, který by byl příliš drahý.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Postup jak získat hypotéku

Zájemce o hypotéku musí nejprve podat žádost o hypotéku. Banka si zájemce důkladně prověří a žádost buď schválí nebo zamítne. Pro banku je důležitá úvěrová minulost a aktuální finanční situace (příjmy, výdaje, atd.). Posuzuje příjmy i výdaje celé domácnosti. To znamená, že ani vysoký příjem není zárukou, že zájemce hypotéku dostane. Obzvláště, pokud zároveň platí vysoké výdaje (nájem, leasing, úvěry, atd.). Pokud není příjem jednotlivce dostatečný, může být ideálním řešením žádost ve více osobám. Příjmy obou i více žadatelů se sečtou a je zde mnohem větší šancí hypotéku získat. Možností je také hypotéka bez doložení příjmu, ale zde je třeba počítat s vyššími úroky.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás