Kalkulačka ceny elektřiny

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Český trh s elektrickou energií je volný. To znamená, že českým spotřebitelům nikdo neříká, od koho musí elektřinu odebírat. Mohou si totiž vybrat. V České republice nyní působí přibližně padesát dodavatelů elektřiny, kteří si vzájemně konkurují, a snaží se získat nové a nové zákazníky. To znamená, že různí dodavatelé nabízí různé ceny elektřiny, jiné podmínky a další zajímavé služby navrch. Je pouze na spotřebiteli, který z dodavatelů jej zaujme.

Mám zájem

Porovnání elektřiny online

Padesát dodavatelů elektřiny je však mnoho a najít si mezi nimi správného dodavatele není jednoduché. Pokud tedy nepoužijete výhodný kalkulátor ceny energií na www.epojisteni.cz. Zde si totiž během pár minut porovnáte online nabídky od různých dodavatelů elektřiny. Jedná se pouze o ověřené dodavatele, kteří na českém trhu působí již řadu let.

Stačí vyplnit požadované údaje a během jedné minuty se dozvíte, který dodavatel Vám nabízí nejlevnější elektřinu. Pokud bude cena výhodnější než současná, stačí změnit dodavatele. Proces změny dodavatele elektřiny je snadný a zdarma. S vyřízením Vám kompletně pomůže nový dodavatel.

Mám zájem

Mluví se o nás