Konsolidace půjček

  • Převedením všech půjček do jedné jediné výrazně ušetříte
  • Získáte lepší přehled a kontrolu nad svými financemi
  • Veškerou administrativu za Vás vyřídíme zcela ZDARMA
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
19 Zákazníků zde nyní srovnává

Převedením a sloučením Vašich půjček k nám ušetříte!

Máte-li sjednáno více půjček najednou, jejich konsolidací můžete významně ušetřit a ulehčit tak Vaší peněžence i rodinnému rozpočtu. Je jedno, u koho máte půjčky, kreditní karty či kontokorenty uzavřeny. S námi můžete sloučit Vaše závazky až do výše 300 000 korun.

Vše je možné jednoduše převést k nám a sloučit do jedné půjčky s jednou úrokovou sazbou a jednou splátkou. Kromě toho, že díky konsolidaci ušetříte stovky až tisíce korun, získáte nad svými osobními financemi zároveň přehled a lepší kontrolu, než tomu bylo dosud.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu www.pujckykonsolidace.cz)

PROČ JE SLOUČENÍ PŮJČEK VÝHODNÉ?

Kdo by nechtěl platit méně? Díky sloučení půjček uvolníte rodinnému rozpočtu, protože budete splácet pouze jednu půjčku a navíc s nižším úrokem a nižšími poplatky. Konsolidace je řešením i v případě, že si chcete půjčit více. To znamená, že půjčky sloučíte do jedné, ale o něco vyšší. Peníze pak můžete využít na cokoliv budete chtít. U nové půjčky si navíc můžete upravit parametry. Chcete platit kratší dobu? Navýšíte si měsíční splátky. Chcete-li naopak splácet méně, splátky si nastavíte nižší.

  • sloučení půjček je ZDARMA
  • vše vyřídíte ONLINE
  • nižší měsíční splátky
  • nižší úroková sazba
  • nižší nebo nulové poplatky

ZAŽÁDAT O KONSOLIDACI PŮJČEK JE SNADNÉ

Není nutné nikam osobně chodit a vyřizovat složitou administrativu kvůli každé půjčce, kterou máte. Převedení všech Vašich závazků a jejich sloučení za Vás jednoduše vyřídíme a to zcela ZDARMA. Stačí, když na našich webových stránkách vyplníte nezávazný online formulář. V krátké době se s Vámi spojíme a vše s Vámi vyřídíme.

Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Naši odborníci jsou tu pro Vás a rádi zodpoví všechny Vaše otázky.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu www.pujckykonsolidace.cz)

Mluví se o nás