Křišťálová Lupa 2014 - ePojisteni.cz na výborném 3. místě

Vážení klienti, přátelé ePojisteni.cz, 20. listopadu byly v Divadle Archa slavnostně vyhlášeny výsledky již devátého ročníku ankety Křišťálová Lupa - Cena českého Internetu, která oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu.

A pro ePojisteni.cz to bylo vyhlášení velmi radostné! V "nabité" kategorii Internetového obchodování, jsme se díky vašim hlasům ocitli v obrovské konkurenci na vynikajícím třetím místě. Zařadili jste nás tak do naprosté špičky českého internetu! Je to pro ePojisteni.cz historicky nejlepší výsledek a máme z něj opravdu velkou radost! Děkujeme vám!

Výsledky kategorie Internetové obchodování:

1. Heureka.cz

2. Alza.cz

4. Aukro.cz

5. Fler.cz

6. MALL.cz

7. CZC.cz

8. Slevomat.cz

9. iTesco.cz

10. Bonami

Kompletní výsledky naljdete ZDE.

Letošní úspěch je pro nás velkým oceněním. Pro celý náš tým jsou vaše hlasy potvrzením, že děláme dobře svou práci, která vám skutečně pomáhá. Zároveň je to pro nás výzva vás nezklamat a i nadále se zlepšovat. ePojisteni.cz vám i nadále bude pomáhat ušetřit, nacházet pro vás nejlepší řešení a pomáhat vám zařídit si jednoduše, přehledně a výhodně jakékoli pojištění. Ještě jednou velmi děkujeme za každý hlas, který jste nám dali! Tým ePojisteni.cz

Křišťálová Lupa 2014

Co je to Křišťálová Lupa - Cena českého internetu?

Křišťálová Lupa je prestižní anketa, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Letošní ročník je už devátým ročníkem této nejvýznamnější internetové ankety. Více o celém projektu se dočtete na stránkách ankety ZDE.

Mluví se o nás