Křišťálová Lupa 2015 - Konec hlasování

Hlasování v jubilejním 10. ročníku ankety Křišťálová Lupa skončilo. Nyní už budeme jen napjatě čekat na výsledky. Každého hlasu, který jste nám dali, si moc vážíme. Moc vám děkujeme!

Ať to dopadne jakkoli, už samotné umístění ve finále mezi deseti nejlepšími v kategorii Internetového obchodování je pro nás velkým oceněním a zároveň výzvou vás nezklamat a i nadále se zlepšovat. ePojisteni.cz vám i nadále bude pomáhat ušetřit, nacházet pro vás nejlepší řešení a pomáhat vám zařídit si jednoduše, přehledně a výhodně jakékoli pojištění.

Křišťálová Lupa 2015

Slavnostní vyhlášení

Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 19. listopadu 2015 v Divadle Archa. Výsledky poté najdete i na webu Křišťálové Lupy.

Minulý rok se ePojisteni.cz umístilo na 3. místě!

V předchozích letech se nám již třikrát povedlo, dostat se díky vašim hlasům v konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Loňský, devátý ročník byl pro náš web zatím nejúspěšnějším. V "nabité" kategorii Internetového obchodování, jsme se díky vašim hlasům ocitli v obrovské konkurenci na vynikajícím třetím místě. Zařadili jste nás tak do naprosté špičky českého internetu! Doufáme, že v letošním ročníku svou pozici obhájíme.

Co je to Křišťálová Lupa - Cena českého internetu?

Křišťálová Lupa je prestižní anketa, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Letošní ročník je už devátým ročníkem této nejvýznamnější internetové ankety. Více o celém projektu se dočtete na stránkách ankety ZDE.

Znělka jubilejního 10. ročníku:

Mluví se o nás