ePojisteni.cz zvítězilo v anketě Křišťálová Lupa 2016!

Hlasování v 11. ročníku ankety Křišťálová Lupa skončilo. A skončilo naší radostí. ePojisteni.cz totiž zvítězilo v kategorii Marketingová inspirace. Kompletní výsledky najdete ZDE.

Křišťálová Lupa 2015

Co je to Křišťálová Lupa - Cena českého internetu?

Křišťálová Lupa je prestižní anketa, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Letošní ročník je už devátým ročníkem této nejvýznamnější internetové ankety. Více o celém projektu se dočtete na stránkách ankety ZDE.

Jak jsme se umístili v jednotlivých letech?

V předchozích letech se nám již čtyřikrát povedlo, dostat se v konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Doposavad nejúspěšnějším byl pro nás ročník 2014, kdy jsme se v "nabité" kategorii Internetového obchodování, díky vašim hlasům ocitli v obrovské konkurenci na vynikajícím třetím místě. Zařadili jste nás tak do naprosté špičky českého internetu! V roce 2016 jsme již poprvé dosáhli na nejvyšší příčku. Máme z toho velkou radost.

rok 2016 - 1.místo v kategorii Merketingová inspirace rok 2015 - 8.místo v kategorii Internetové obchodování rok 2014 - 3.místo v kategorii Internetové obchodování rok 2013 - 6.místo v kategorii Internetové obchodování

Znělka 11. ročníku - Křišťálová Lupa 2016

Mluví se o nás