Levné cestovní pojištění

Češi cestují rádi a často. Mezi cílové destinace patří nejen stále oblíbené Chorvatské, Řecko, Itálie či Bulharsko, ale i vzdálenější a exotičtější místa po celém světě. Zážitky z dovolených jsou jistě úchvatné. Na co bychom si však měli dát pozor ještě před odjezdem je cestovní pojištění.

Přiznejme si, že v České republice máme zdravotní péči oproti zahraničí velmi levnou. Mnozí se proto domnívají, že v ostatních zemích je situace stejná. Realita je však velmi odlišná a i běžná zdravotní péče a lehké ošetření stojí tisíce i desetitisíce korun.

Cestovní pojištění kryje léčbu i odpovědnost

Cestovní pojištění může mít různé podoby, které se liší v rozsahu pojištění. Základní balíček obsahuje úhradu léčebných výloh, která zahrnuje také asistenční služby a repatriaci. Pokud Vám však základní balíček nestačí, nezoufejte. Pojišťovny nabízí různé typy připojištění, kterými se můžete základní pojistnou ochranu znatelně rozšířit.

Mezi nejvíce sjednávané typy připojištění patří:

  •  úrazové pojištění - pro případ trvalých následků nebo smrti následkem úrazu
  •  pojištění zavazadel - pro případ ztráty a poškození
  •  pojištění storna - pro případ zrušení nebo neuskutečnění cesty
  •  pojištění odpovědnosti - za škodu způsobenou na zdraví a majetku třetí osobě

Levné cestovní pojištění online

Nejsnadnějším způsobem, jak si uzavřete cestovní pojištění, jsou stránky www.epojisteni.cz, kde si nabídku cestovního pojištění od různých pojištění velmi snadno a rychle porovnáte online. Vybranou nabídku si pak snadno uzavřete a získáte pojištění s okamžitou platností. Výhodnou tedy, že se tímto způsobem můžete pojistit opravdu těsně před Vaším odjezdem na vysněnou dovolenou.

Spočítat
ceny

Mluví se o nás