Multimédia

V této sekci se můžete podívat jaké kulturní projekty podporujeme, či jsme v minulosti podporovali, podívat se na naše televizní spoty a billboardy, či si poslechnout naši radiovou reklamu.

Aktuální TV kampaň

Odstartovali jsme novou TV kampaň: Nebuď 100 let za opicemi - pojistit se na internetu je normální! Podívejte se na video:

Podpora kulturních akcí

V roce 2016 jsme podporovali například nový český film Lída Baarová. Česko slovenský snímek režiséra Filipa Renče. Tady se můžete podívat na trailer.

V roce 2014 jsme podporovali hned několik kulturních akcí. Mezi ty nejbližší patřil koncert instrumentalisty Yanniho, který se v ČR zastaví v rámci svého letošního světového turné.

YANNI - plakát

Akrobatická show Čínského národního cirkusu, který předvedl své umění v šesti městech ČR.

Čínský národní cirkus - plakát

Nebo "comebackové" turné Daniela Landy, který se oficiálně vrátil na koncertní pódia v rámci Žito tour 2014. Vidět jste jej mohli na čtyřech koncertech po České Republice.

Daniel Landa - plakát

Billboardy a bigboardy ePojisteni.cz

Níže si můžete prohlédnout Billboardy ePojisteni.cz, kterých jste jistě potkali stovky po celé České republice. Vlevo billboard upozorňující na naši soutěž o povinné ručení za 100 Kč! A dále pak bilboardy k některým z kulturních akcí, které ePojisteni v minulosti podpořilo. Například jsme sponzorovali rozlučkové turné jedné z nejkvalitnějších českých zpěvaček - Marie Rottrové.

billboard epojisteni září

   

billboard ePojisteni + Marie Rottrová

V minulosti jsme byli partnery například filmu Hranaři (vlevo), posledního filmu Zdeňka Trošky Babovřesky, či jubilejního 20. ročníku hudebního festivalu Benátská noc. (vpravo).

bigboard ePojisteni sponzorem nového českého filmu  Hranaři

   

bigboard ePojisteni Benátská noc

Mluví se o nás