ePojisteni.cz garantuje nejlevnější povinné ručení a zdarma nabízí svým klientům právní pomoc

30. dubna 2015, Praha (Tisková zpráva)

Online srovnání pojištění představuje pro člověka značnou úsporu času a také peněz. Největší poskytovatel online pojištění v České republice, společnost ePojisteni.cz, nabízí zdarma srovnání a sjednání pojištění již od roku 2008 a nyní garantuje svým klientům nejnižší ceny povinného ručení na tuzemském trhu. Případnou lepší cenu pak dokáže dorovnat. Při uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění navíc zaručuje svým zákazníkům bezplatný právní servis, díky kterému lze například získat od pojišťovny viníka nehody maximální náhradu škody.

Pro sjednání pojištění již dnes většinou není nutné nikam chodit. Vše lze vyřídit během pár minut z pohodlí domova. „Prostřednictvím online srovnání pojištění získává zájemce perfektní přehled o cenách a doplňkových službách či připojištění u jednotlivých pojišťoven. Může se tak ihned rozhodnout pro tu nejlepší nabídku, aniž by sám obcházel pojišťovny a dělal si vlastní průzkum trhu s nejistým výsledkem,“ uvádí David Holý, marketingový ředitel ePojisteni.cz, největšího a nejvýznamnějšího poskytovatele online pojištění v České republice. „ePojisteni.cz navíc garantuje svým klientům nejnižší ceny povinného ručení na tuzemském trhu. Pokud naši klienti kdekoliv naleznou lepší cenu, my ji dorovnáme,“ upozorňuje David Holý s tím, že ePojisteni.cz nabízí zdarma srovnání a sjednání pojištění online již od roku 2008 a může se pochlubit 98 % spokojených zákazníků.

Při uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění nabízí ePojisteni.cz také pomoc poškozeným při dopravních nehodách. Svým klientům garantuje bezplatný právní servis zahrnující právní poradenství včetně právní asistence. „Případné problémy spojené s pojištěním vyřeší za klienty naše právní oddělení a pojistní specialisté. Naši právníci klientům rovněž pomohou získat od pojišťovny viníka nehody maximum peněz, na které mají naši klienti nárok,“ uvádí David Holý. „Pojišťovny totiž mnohdy odmítají poskytnout poškozenému plné odškodnění za škody způsobené při dopravní nehodě, což odůvodňují většinou amortizací náhradních dílů. Takový postup ovšem není dle rozhodnutí Ústavního soudu správný a poškození motoristé mají šanci se úspěšně bránit,“ vysvětluje Holý. V rámci této služby klienti získávají zdarma telefonickou podporu a konzultaci pro rozsah odškodnění, uplatnění nároku u pojišťovny viníka, reklamaci výše plnění, právní zastupování či zajištění odborných lékařských posudků. Více informací k náhradám škod lze najít i na novém webu, který ePojisteni.cz k této službě

Pomoc poškozeným při dopravních nehodách může být klíčová v případě nárokování odškodnění zdravotní újmu. Náhrada za škody na zdraví bývá totiž často řádově vyšší než za škody na majetku. „Díky novému občanskému zákoníku navíc není kompenzace škod na zdraví nijak omezena a poškození mají možnost získat vyšší finanční odškodnění. Jeho výše je velmi individuální a mnohdy obtížně stanovitelná,“ upozorňuje David Holý a dodává, že bezplatná právní pomoc může právě proto být především u škod na zdraví pro poškozené nepostradatelná.

O společnosti ePojisteni.cz

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si tak tisíce klientů zařídí levnější pojištění, díky čemuž se od roku 2008 pojistilo prostřednictvím ePojisteni.cz již 500 tisíc řidičů. Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s pojišťovnami vyjednány, a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny než pojišťovny samy. V případě jakýchkoli dotazů jsou k dispozici na telefonu nebo v jedné z našich tří poboček naši pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem a uzavřením pojištění. Porovnáváme a zprostředkováváme produkty z mnoha oblastí pojištění. Přes ePojisteni.cz si můžete zařídit pojištění vozidel, cestovní pojištění, pojištění domova, odpovědnosti nebo i úrazové a životní pojištění.

Kontakty

David Holý marketingový ředitel ePojisteni.cz tel: +420 777 314 773 email: holy@epojisteni.cz https://www.epojisteni.cz

Mluví se o nás