Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., člen skupiny NetBrokers Holding, se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem online pojištění v České Republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.

Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

V případě jakýchkoli dotazů jsou k dispozici na telefonu nebo v jedné z našich tří poboček naši pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem a uzavřením pojištění. Porovnáváme a zprostředkováváme produkty z mnoha oblastí pojištění. Přes ePojisteni.cz si můžete zařídit pojištění vozidel, cestovní pojištění, pojištění domova, domácích miláčků, či penzijní připojištění.


Důvěryhodný partner

Společnost ePojisteni.cz získala v roce 2008 licenci od České národní banky (ČNB), která umožňuje ePojisteni.cz spolupracovat se všemi pojišťovnami v ČR. ePojisteni.cz, s.r.o. podléhá důkladnému dozoru ČNB.


Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., IČ: 284 80 406, se sídlem Praha 3 - Žizkov, Bořivojova 878/35, 130 00 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 144679.

Pro své klienty provozuje společnost ePojisteni.cz klientské centrum nabízející komplexní asistovanou pomoc, individuální konzultace a osobní řešení nestandartních případů. Klientské centrem je umístěno v Praze. Detailní informace o klientském centru naleznete v sekci Kontakt.

ePojisteni.cz je první pojišťovací makléřskou společností v České republice, která v roce 2011 přišla s vlastním televizním spotem a rozsáhlou billboardovou kampaní. Na naše reklamy se můžete podívat v sekci Multimédia.

V roce 2011 se ePojisteni.cz dostalo mezi 10 finalistů v kategorii internetové obchodování prestižní soutěže Křišťálová Lupa 2011, ve které se každoročně udělují ceny nejkvalitnějším a nejoblíbenějším projektům českého internetu. Web ePojisteni.cz byl v témže roce též vyhlášen jako jeden z deseti nejlepších v soutěži WebTop100 v kategorii finance.

logo-ePojisteni.cz

Základní hodnoty společnosti ePojisteni.cz

  •  Naším cílem je nabízet spolehlivé, kvalitní produkty za nejnižší možné ceny tak, aby naši klienti nemuseli platit zbytečně drahé pojištění, opravdu ušetřili a v průběhu trvání pojištění byli naprosto spokojeni.
  •  Nabízíme maximální možný servis a péči. Naši specialisté na telefonních linkách, či v jedné ze tří kamenných poboček, vždy zdarma a ochotně vysvětlí jakýkoli dotaz, pomohou s jakýmkoli problémem z oblasti pojištění.
  •  Naši pojišťovací specialisté se perfektně orientují v aktuální situaci na trhu s pojištěním. Přistupují ke každému zájemci individuálně, osvětlí v případě zájmu všechny klady i nedostatky jednotlivých produktů a pomohou tak vybrat skutečně nejvýhodnější pojištění, každému dle jeho potřeb.
  •  Fungujeme hlavně online, nehonosíme se velkými paláci, nezaměstnáváme tisíce zaměstnanců, šetříme přírodu.
  •  Pomáháme potřebným - podporujeme kulturu a věnujeme se charitativním aktivitám.

ePojisteni.cz nabízí

  • Online porovnání pojistných produktů
  • Aktuální informace z oblasti pojištění a financí
  • Porovnání povinného ručení
  • Detailní informace o povinném ručení

Mluví se o nás