Partnerský program

Pokud jste provozovatelem webových stránek, můžete se stát naším partnerem a velmi příjemně si přivydělat! Nabízejte návštěvníkům svých stránek pojištění vozidel či jiný typ pojištění za nejnižší ceny na českém trhu a získávejte od ePojisteni.cz provizi za uzavření každého pojištění.

Stačí, abyste na svůj web umístili některý z bannerů, či textových odkazů, které svým partnerům nabízíme. Za každého, kdo pak přijde z Vašeho webu na web ePojisteni.cz a uzavře u nás pojištění, získáte provizi.

Provize

Náš Partnerský program se Vám vyplatí i při nízkém počtu získaných klientů. Díky našemu proviznímu systému získáváte možnost vybudovat si stabilní doplňkový příjem při nulové investici! Průměrný výdělek za uzavření jediné pojistky povinného ručení je více než 300 Kč za rok. Provize můžete ale získat také z uzavřených smluv ostatních typů pojištění. Jaké jsou výše provizí?

 • Pojištění vozidel Každý partner má možnost si v průběhu registrace zvolit způsob odměňování: První možností je provize 10 % z ceny každého uskutečněného pojištění, každý rok po celou dobu platnosti smlouvy. Druhou variantou je jednorázová odměna 400 Kč za každou uhrazenou pojistnou smlouvu. Nárok na tuto provizi zaniká v případě, že trvání smlouvy je kratší jako 6 měsíců nebo pokud není smlouva zaplacena do 4 měsíců od data počátku.
 • Cestovní pojištění Provize činí 15 % z ceny pojištění.
 • Pojištění domácnosti a nemovitosti Provize činí 25 % z prvního ročního pojistného.

Nárok na provizi získáváte v den nasledujicí po dni, kdy dostaneme od pojištovny informaci o provizi (obvykle následujicí měsíc poté, co klient pojištění uhradí). Jedinou výjimkou je cestovní pojištění, kdy nárok na provizi získáváte již ve chvíli, kdy klient pojištění zaplatí. Detailní podmínky partnerského systému naleznete ZDE

Jak se stát partnerem?

 • Nejprve vyplňte žádost o vstup do Partnerského programu ZDE.
 • Tím získáte zdarma přístup k bannerům, linkům a dalším typům odkazů.
 • Na Váš web umístíte vybranou formu odkazu, která povede přímo na formulář na našem webu.
 • Pokud klient formulář vyplní a uzavře pojištění získáváte z této pojistky provizi.
 • Přes naše administrační rozhraní máte stále pod kontrolou statistiky o uzavřených smlouvách.
 • Vaši provize Vám budeme zasílat v měsíci následujícím po uhrazení provize pojišťovnou.

Možnosti odkazů

 • Je mnoho možností, jak můžete odkazovat na web ePojisteni.cz
 • Nabízíme všem partnerům ke stažení různé typy bannerů, textových odkazů, či odkazů z menu.
 • Pokud si nevyberete z naší nabídky, vyrobíme Vám rádi na přání např. speciální banner.
 • Všechny formy odkazů jsou partnerům k dispozice ZDE
Příklad banneru

Proč být partnerem ePojisteni.cz?

Jsme největším a nejvýznamnějším srovnávačem pojištění na českém internetu. Týdně uzavíráme přes 1000 smluv pojištění vozidel. Jsme mediálně známí a naše ceny jsou skutečně nejnižší. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu. Pravděpodobnost, že se návštěvník Vašeho webu dostane k nám, uzavře přes nás pojištění a vy tak získáte provizi je tak velmi vysoká!

Kontaktujte nás

S jakýmkoli dotazem nás neváhejte kontaktovat! Napište nám. Pokud se již Partnerského programu účastníte, můžete se přihlásit do administračního rozhraní.

Mluví se o nás