Pojištění majetku - Direct

Direct pojišťovna, a.s.

Direct pojišťovna začala působit na českém trhu v roce 2007. Svého času přinesl Direct na trh revoluci – byl první pojišťovnou, která své produkty nabízela výhradně online - přes telefon a internet a neprovozovala žádné "kamenné" pobočky. Díky přímému online pojištění nabízela Direct pojišťovna flexibilní služby za výhodné ceny. Z původního zaměření na pojištění motorových vozidel se nabídka rozšířila i do dalších oblastí a za svůj výrazně inovativní přístup Direct získal několik ocenění, například "Nejdynamičtější pojišťovna roku 2011" nebo "Pojišťovací inovátor 2011". Po pěti letech působení však tato progresivní pojišťovna v roce 2012 skončila.

V roce 2014 se značka Direct na český trh vrací! Pod úspěšnou značku "Direct" se převádí 100 % akcií pojišťovny Triglav, která v České republice působila od roku 1996 a za svého působení dokázala získat stabilní klientelu především v oblasti pojištění vozidel. Nejde však o pouhé přeznačení původní pojišťovny Triglav. Nový Direct přichází s koncepcí „pojišťovny pro lidi“, která nabízí rychlá, spolehlivá, srozumitelná a přátelská řešení i komunikaci.

Direct pojišťuje převážně nemovitý majetek klientů, tedy domy, byty, rekreační objekty, a domácnosti. K pojištění nemovitosti lze dojednat i pojištění skel nebo dalšího objektu (typicky garáž a podobné). Pro klienty je připravena rozsáhlá asistenční služby, a to v dvou balíčcích: základní „Inclusive“ a nadstandardní „Exclusive“. Pojištění se vztahuje na tato rizika:

  •  požár, výbuch
  •  úder blesku
  •  pád stromů, stožárů nebo i letadla
  •  náraz vozidla
  •  škody způsobené vodou z vodovodu i topení

Pro zájemce o komplexnější ochranu má Direct pojišťovna nabídce i následující typy připojištění:

  •  proti povodním, zemětřesením, sesuvům půdy, lavinám, tíze sněhu, atd.
  •  proti krádeži
  •  proti vandalismu

Pojištění domácnosti obsahuje krytí proti škodám v obdobném rozsahu, jako u pojištění nemovitostí, ale základní balíček pojištěných rizik čítá i pojištění škod způsobených krádeží, vloupáním a vandalismem a všemi přírodními živly, které je u pojištění nemovitostí třeba připojistit zvlášť, vyjma povodní, které je i zde nutno připojistit za příplatek.

Současně lze sjednat pojištění odpovědnosti, pojištění věcí určených k podnikání/výkonu povolání, pojištění skel a elektromotorů v domácích spotřebičích.

Spočítat
ceny

Mluví se o nás