Pojištění majetku - Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna

Pojišťovna Slavia dnes navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí.

Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2010

Slavia pojišťovna získala za uplynulý rok velice hodnotné ocenění. V soutěži Nejlepší pojišťovna 2010, vyhlašované každoročně Hospodářskými novinami, zaujala 3. příčku ve velmi cenné kategorii „Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2010“. V konkurenci „velkých hráčů“, nadnárodních gigantů na pojistném trhu, je to pro Slavia pojišťovnu, pojišťovnu s téměř 150letou tradicí v Českých zemích, velkým úspěchem.

Tradiční pojištění nemovitostí a domácnosti naleznou klienti u Slavia pojišťovny pod produktem DOMOV, které lze sjednat na všechny obvyklé nemovitosti na tato rizika:

  •  v základním balíčku: požár, výbuch, úder blesku, pád stromu, vichřice, náraz vozidla, pád letadla, zemětřesení, sesuvy půdy, škoda způsobená poruchou vodovodu nebo kanalizace, následky tíhy sněhu
  •  v rámci připojištění: povodně, loupeže, vandalismus (včetně posprejování), pojištění odpovědnosti za škody způsobené členy domácnosti nebo vlastnictvím nemovitosti, all-risk skel, zkrat, povodeň, záplava, tíha sněhu a námrazy, únik vody z akvária

Slavia pojišťovna také umožňuje pojištění odpovědnosti nebo pojištění domácích mazlíčků, tzv. Pejsek a Kočička, které umožňuje hrazení léčebných výloh s ročním limitem až 120 000Kč. Lze pojistit psy a kočky jakéhokoliv stáří. Veškeré pojištění přes internet je u Slavia pojišťovny kvitováno s 15% slevou na pojistném.

Spočítat
ceny

Mluví se o nás