"Pojištění na blbost"

  • Kryje veškeré škody, které způsobíte zaměstnavateli
  • Široká škála limitů plnění
  • Při online sjednání sleva 10 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává

Pojištění odpovědnosti online

Na českém trhu s pojištěním působí více než tři desítky pojišťoven, které se Vás snaží přesvědčit o tom, že právě jejich nabídky na pojištění odpovědnosti jsou nejvýhodnější, nejlepší či nejlevnější. Používají k tomu různé marketingové triky. Naše stránky ePojištění.cz Vám nabízí férovou cestu, jak najít skutečně nejvýhodnější pojištění odpovědností díky srovnání.

Spočítat cenu

S naší kalkulačkou si snadno, rychle a online porovnat různé nabídky pojištění odpovědnosti od nejvýznamnějších českých pojišťoven. Srovnání zabere pouze minut a Vy se rychle dozvíte, které pojišťovny nabízí lepší rozsah pojištění i lepší ceny. Díky přehlednému porovnání si vyberete pojištění odpovědnosti mnohem snáze a bez stresu, než kdybyste měli obcházet jednotlivé pojišťovny osobně.

K čemu slouží pojištění odpovědnosti

Zjednodušené můžeme říci, že pojištění odpovědnosti se vždy vztahuje na škody, které jeden člověk způsobí dalším lidem na jejich zdraví či majetku a zahrnuje také finanční škody, jako je například ušlý zisk. U pojištění odpovědnosti přitom rozlišujeme následující druhy:

  • Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla (tzv. povinné ručení)
  • Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání
  • Pojištění odpovědnosti podnikatelů
  • Pojištění odpovědnosti za škodu v běžném občanském životě
  • Pojištění profesní odpovědnosti (lékaři, veterináři, právníci, notáři, daňoví poradci a další).

Pojištění odpovědnosti se tedy hodí v podstatě každému z nás. Způsobit škodu není bohužel nijak složité. Uhradit ji však z vlastní kapsy může znamenat dluhy na celý život zejména tehdy, jedná-li se o škody na zdraví s trvalými následky. Pojištění odpovědnosti může být součástí jiného typu pojištění (např. pojištění majetku) a díky tomu můžete snadno získat slevu. Získejte výhodné pojištění odpovědnosti na ePojištění.cz.

Spočítat cenu

Mluví se o nás