Povinné ručení v Českých Budějovicích

Povinné ručení České Budějovice

České Budějovice jsou statutární a správní město Jihočeského kraje. České Budějovice se nachází soutoku řek Vltavy a Malše. Na celkové rozloze 55 Km2 zde žije necelých 94 tisíc obyvatel. České Budějovice byly založeny jako královské město již v roce 1265. Známé jsou díky pivovaru Budějovický budvar, který vzniká na konci 19. století. Kromě pivovaru jezdí turisté do Českých Budějovic kvůli historickému centru, kde se nachází například Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie nebo Náměstí Přemysla Otakara II.

Srovnání povinného ručení v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích můžete nalézt všechny velké poskytovatele povinného ručení, jako jsou např. pojišťovny AXA nebo ČPP. Kromě jejich poboček lze také pojištění vyřídit přes řadu obchodních zástupců nebo pojišťovacích agentů. Je tedy z čeho vybírat. Kromě srovnání kamenných prodejen také můžete srovnat povinné ručení pomocí online porovnání. Získáte tak kompletní přehled o produktech na trhu a nemusíte přitom opustit byt.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Českých Budějovicích

České Budějovice jsou velké město s mnoha příležitostmi. Takové konkurenční prostředí často působí příznivě na cenu. Na druhou stranu najít nejlevnějšího prodejce povinného ručení bude o to náročnější. Využijte proto online porovnání povinného ručení a vyberte nejlevnější povinné ručení během několika málo minut. Stačí pouze vyplnit krátký formulář. Porovnání pojištění je nezávazné a naprosto zdarma.

Bydle ve městě má své výhody. Neplatí to však pro povinné ručení, které bývá pro občany zejména větších měst dražší. Nejméně zaplatí lidé z menších obcí a vesniček. Povinné ručení totiž ovlivňuje také aktuální nehodovost, respektive pravděpodobnost, že pojištěný nehodu zaviní. A ta je vyšší právě ve městech, kde se na veřejných komunikacích pohybuje daleko více aut. Nejhorší situace je například v Praze, kde policie vyšetřuje nejvíce nehod v celé ČR. České Budějovice rovněž patří k větším městům, a proto je potřeba počítat s o něco málo vyšším pojistným. Významnou roli hraje také průměrná nehodovost v jednotlivých krajích. České Budějovice a Jihočeský kraj patří ke krajům, kde je nehodovost spíše vyšší. České Budějovice mají bohužel nejhorší index bezpečnosti ze všech krajských měst již po několik let za sebou.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás