Povinné ručení v Chebu

Povinné ručení Cheb

Okresní město Cheb leží v Karlovarském kraji na západě Čech a leží na březích řeky Ohře. První písemné zmínky o Chebu pochází dokonce už z 11. století. Až konce druhé světové války byl Cheb součástí Sudet. Významnými památkami jsou hrad z 12. století, gotický kostel, františkánský klášter či divadlo z 19. století.

Srovnání povinného ručení v Chebu

Povinné ručení si můžete sjednat v Chebu osobně na pobočkách českých pojišťoven. V Chebu můžete najít pobočky ČP, Generali pojišťovny, ČPP, ČSOB, Kooperativy pojišťovny a Uniqa pojišťovny. S porovnáním nabídek Vám také pomůžou zprostředkovatelé pojištění nebo si porovnání nabídek můžete udělat sami na internetu.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Chebu

Momentálně nejrychlejším způsobem, jak najít nejlevnější povinné ručení je internet. Díky praktickému srovnávači cen povinného ručení, se dozvíte v podstatě ihned, která z pojišťoven pojistí Vaše auto nejlevněji.

Cena povinného ručení dle nehodovosti v Chebu

Nejdražší povinné ručení platí obvykle Pražané. Víte, proč má město na cenu povinného ručení vliv? Je to proto, že ve městech je výrazně vyšší hustota provozu, a riziko vzniku dopravní nehody je zde daleko větší než v menších obcích a vesnicích. A pojišťovny tento fakt zohledňují stejně jako například věk pojištěného motoristy. Nejhůře jsou na tom vedle Prahy, Ostrava a Brno. Statistiky dopravních nehod to potvrzují. Právě Praha, Moravskoslezský a Jihomoravský kraj každým rokem evidují nejhorší čísla, co se celkového počtu nehod týče. Cheb je na tom výrazně lépe. Leží v Karlovarském kraji a patří mezi kraje s vůbec nejmenším počtem nehod. Například v roce 2015 jich evidoval nejméně ze všech krajů. Celkem zde Policie ČR řešila pouze 59 119 nehod. Pro srovnání v hlavním městě se jich událo více než 350 000, což je sedmkrát více.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás