Povinné ručení pro Ducati

Povinné ručení pro motocykl Ducati

Povinné ručení pro motocykly Ducati

Jedna z nejznámějších motocyklových značek byla založená již v roce 1926 bratry, jejichž příjmení znělo právě Ducati. Zprvu se zabývali výrobou různých součástek do radiopřijímačů a do výroby motocyklů se pustili po druhé světové válce. Ducati vyrazí jako sportovní, tak sportovně-cestovní motocykly. Motocykly Ducati jsou známé především díky excelentnímu provedení a jedinečnému designu, což z této firmy dělá jedničku na trhu. Není divů, když jejím vlastníkem je značka Audi.

Srovnání povinného ručení pro motorky Ducati

Nabídka povinného ručení motocyklů je široká. Nabízí jej všechny české pojišťovny, které nabízí povinné ručení jako takové. Jejich podmínky se však mohou velmi lišit. Rozsah pojištění i výše pojistného je u každé pojišťovna úplně jiná, a proto se vyplatí srovnat si více nabídek vedle sebe. Ideálním pomocníkem se vám při hledání kvalitního povinného ručení pro Ducati stane naše on-line kalkulačka povinného ručení.

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Ducati používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás