Povinné ručení

  • Nejlevnější povinné ručení pro Vaši firmu
  • Vše online, porovnání nabídek během minuty
  • Až 85 % řidičů ušetří
  • Zelená karta ihned na Váš email
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
76 Zákazníků zde nyní srovnává

Povinné ručení na firmy

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidel pro všechny vlastníky registrovaných motorových vozidel v České republice. Je jedno, zda je vlastníkem vozidla fyzická osoba, OSVČ či firma. Rozdíl však spočívá v odlišných podmínkách a tedy i v konečné ceně pojistného.

Pojišťovny nabízí speciální povinné ručení pro firmy, povinné ručení pro s.r.o. i povinné ručení pro OSVČ. Rozdíl spočívá v podmínkách pojištění i jeho rozsahu. Stejně jako u povinného ručení pro fyzické osoby, mohou firmy vybírat mezi několika variantami pojištění. Hlavní rozdíl obvykle spočívá ve výši pojistných limitů, které bývají u firem vyšší. To ocení zejména dopravní firmy a firmy, které vozidla a jejich provoz doslova živí.

Povinné ručení pro firemní auto

Výhodné bývá zejména tzv. flotilové pojištění. Toto pojištění je vhodné pro firmy, které vlastní více aut. Jejich pojištění je zahrnuté do jedné pojistné smlouvy - flotila. Cenové podmínky u flotilového pojištění vozidel jsou pro firmu velmi výhodné. Cena za jedno vozidlo vyjde firmy výrazně levněji, než pokud by si každé vozidlo pojistily zvlášť.

Porovnat ceny

Mluví se o nás