Povinné ručení pro Harley Davidson

Povinné ručení pro motocykl Harley Davidson

Povinné ručení pro motocykly Harley Davidson

Jedním z nejznámějších výrobců motocyklů po celém světě je jednoznačně Harley-Davidson, který se zaměřuje na výrobu jedinečných těžkých motocyklů určených pro dlouhé a pomalé jízdy. Nejedná se pouze o motorku, ale o životní styl, jehož příznivce najdeme v každém koutě světa. Základem je motocykl s klasickým americkým dvouválcovým vidlicovým motorem, který se proslavil specifickým výfukovým zvukem.

Srovnání povinného ručení pro motorky Harley Davidson

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Harley Davidson používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení pro Harley Davidson za nejlepších podmínek.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás