Povinné ručení pro Husqvarna

Povinné ručení pro motocykl Husqvarna

Povinné ručení pro motocykly Husqvarna

Motocykly Husqvarna nejsou mezi širokou veřejností příliš známou značku. Historie této značky však spadá již do počátku 20. století a jí vyrobené stroje se proslavily zejména v oblasti profesionálních motokrosových a endurových závodů po celém světě. Od roku 1987 patří tato původem švédská značka italskému vlastníkovi a výrobci motocyklů Cagiva a pod touto značkou jsou vyráběny speciály a to především motokrosové, endurové a tzv. supermoto motocykly.

Srovnání povinného ručení pro motorky Husqvarna

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Husqvarna používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Nabídka povinného ručení motocyklů je široká. Nabízí jej všechny české pojišťovny, které nabízí povinné ručení jako takové. Jejich podmínky se však mohou velmi lišit. Rozsah pojištění i výše pojistného je u každé pojišťovna úplně jiná, a proto se vyplatí srovnat si více nabídek vedle sebe. Ideálním pomocníkem se vám při hledání kvalitního povinného ručení pro Husqvarna stane naše on-line kalkulačka povinného ručení.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás