Povinné ručení pro Kawasaki

Povinné ručení pro motocykl Kawasaki

Povinné ručení pro motocykly Kawasaki

Společnost Kawasaki je považována za “průmyslového obra”. Nezabývá se jen výrobou motocyklů, ale v jejím repertoáru najdeme především roboty, lodě, letadla a mosty. I přesto výroba motocyklů představuje sice malou, ale zato velmi významnou část z celkové produkce. S výrobou motorek začala Kawasaki na přelomu 40. a 50. let uplynulého století. Jelikož ji nikdy nešlo o velkoobjemovou výrobu, patří jejich motorky mezi výjimečně a výkonné stroje vyráběné především pro motocyklové nadšence a posílení reputace celé značky.

Srovnání povinného ručení pro motorky Kawasaki

Pojištění odpovědnosti za škody z provozu motorového vozidla, též také povinné ručení, je ze zákona povinné také pro jednostopá vozidla. Do této kategorie spadají i motocykly . Povinné ručení Kawasaki chrání jejich majitelé před finančními důsledky zaviněné nehody. Na rozdíl od pojištění osobních vozidel, si vlastníci motocyklů mohou sjednat sezónní pojištění, které je platné od jará do podzimu. Přes zimu, kdy je motorka nepoužívaná, řidič za pojištění nezaplatí ani korunu.

Vybrat si kvalitní a přitom levné povinné ručení pro Kawasaki je otázkou pár minut. Na našem on-line porovnávači vyplníte údaje o sobě jako vlastníkovi a o motocyklu. Během okamžiku obdržíte přehledné porovnání neustále aktualizovaných nabídek na povinné ručení od nejrůznějších pojišťoven. Sami se rozhodnete, která z nabídek je pro vás nejlepší. Vítěznou nabídku si můžete ihned objednat on-line s okamžitou platností po uhrazení pojistného.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás