Povinné ručení pro Kentoya

Povinné ručení pro Kentoya

Povinné ručení pro skútry Kentoya

Kentoya je jedním z nejmladších výrobců motocyklů na světě. Tato německá firma byla založená teprve v roce 2002. I přesto se jí podařilo dostat mezi nejlepší výrobce motocyklů během pár let. Důvodem je hlavně cena. Kentoya motocykly jsou až o polovinu levnější oproti motocyklům ostatních světově známých značek, a proto jsou dostupnější širšími okruhu zájemců. Zároveň se jedná o velmi moderní motocykly s atraktivním vzhledem, který vítají zejména mladí motocyklisté.

Srovnání povinného ručení pro skútry Kentoya

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník motocyklu Kentoya platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení pro Kentoya za nejlepších podmínek.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás