Povinné ručení v Kutné hoře

Povinné ručení a havarijní pojištění - Kutná hora

Kutná hora je známým okresním městem ve Středočeském kraji a to zejména díky tomu, že se jedná o významnou městkou památkovou rezervaci, která je dokonce zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Písemné prameny se o Kutné hoře zmiňují již v 10. století, protože se zde již razilo stříbro. Právě díky historické těžbě se Kutná hora proslavila. Populárním místem je také místní pivovar.

Srovnání povinného ručení v Kutné hoře

Pojistit si své vozidlo můžete osobně na pobočkách českých pojišťoven, které zde mají své zástupce (ČP, ČPP, ČSOB, Generali pojišťovna, Kooperativa a další). Pokud však nemáte oblíbenou pojišťovna, měli byste nejprve porovnat jejich nabídky. S tím Vám pomůže pojišťovací specialista nebo internetový srovnávač cen.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Kutné hoře

S možností srovnání cen povinného ručení na internetu je mnohem snazší najít nejlevnější nabídku. Povinné ručení si navíc můžete objednat online, takže kompletní pojištění vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova.

Bydlíte-li v Kutné Hoře, pravděpodobně zaplatíte dražší pojistné než váš známý, který bydlí v Tachově. Je to proto, že z hlediska statistik dopravních nehod patří Kutná Hora k nejnebezpečnějším okresním městům v ČR. Hůře už je na tom pouze Mělník, Karviná, Ústí nad Orlicí a Náchod. Tachov je naopak nejbezpečnějším okresním městem v ČR. Z různých statistik je tedy zřejmě, že někde se bourá více a někde méně. To je fakt, který pojišťovny berou v potaz a získané informace zohledňují i při výpočtu ceny povinného ručení. Města již tradičně mají horší pozici, protože je zde větší provoz než například na vesnici. A tam, kde je vyšší provoz, roste i pravděpodobnost vzniku nehody. Další roli hraje také kvalita vozovek v daném městě, bezpečnost křižovatek, kruhové objezdy, rizikové silniční úseky apod.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás