Povinné ručení v Pardubicích

Povinné ručení Pardubice

Pardubice jsou známým východočeským městem a metropolí Pardubického kraje. Leží přímo na soutoku řek Chrudimky a Labe. Pardubice jsou sídlem Univerzity Pardubice a historické centrum je vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Rovněž se jedná o město, kde se konají pravidelné dostihové závody, z nichž nejpopulárnější je Velká Pardubická.

Srovnání povinného ručení v Pardubicích

Povinné ručení v Pardubicích je možné si zařídit na kterékoliv pobočce některé z pojišťoven, které mohou povinné ručení poskytovat. V Pardubicích můžete za tímto účelem navštívit např. Českou pojišťovnu, ČSOB Pojišťovnu, Generali pojišťovnu či Kooperativu. Využít můžete také pojišťovací makléře nebo internetové srovnávače.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Pardubicích

S pomocí srovnávače cen si snadno porovnáte nabídky všech pojišťoven a během pár minut se dozvíte, kdo Vám poskytne nejlevnější povinné ručení. Povinné ručení si můžete také uzavřít online. Celý proces tak jednoduše vyřídíte z pohodlí svého domova.

Jak je možné, že vám každá pojišťovna nabídne povinné ručení za jinou cenu i přesto, že vaše vozidlo je stále stejné? Každá pojišťovna má vlastní způsob, jak povinné ručení počítá. Zohledňují různá kritéria, jako jsou údaje o pojišťovaném vozidle (značka, typ, rok výroby, objem motoru, výkon motoru a další) a také údaje o řidiči samotném (jméno, příjmení, věk, trvalá adresa apod.). Je logické, že řidič jezdící dlouhá léta bez nehody, zaplatí méně. Pojišťovna jej neeviduje jako rizikovou osobu. Například mladý řidič představuje větší riziko, protože má méně zkušeností a není tedy vyježděný. Mladí řidiči, zejména muži, jezdí i agresivněji. Vliv má ale i trvalá adresa. Statistiky jasně dokazují, že některá místa jsou bezpečnější a některá méně. Souvisí s tím zejména hustota provozu. K většímu počtu nehod dochází ve větších městech. Podle statistik z posledních let Pardubice patří k bezpečnějším městům v ČR.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás