Povinné ručení pro Piaggio

Povinné ručení pro skúter Piaggio

Povinné ručení pro skúter Piaggio

Historie výrobce motocyklů Piaggio sahá až do 80. let 19. století. Tehdy založil Enrico Piaggio se svým synem společnost, jejímž cílem bylo podnikání v loďařském průmyslu. V následujícím století se společnosti přesunula také do leteckého průmyslu a po druhé světové válce zahájil Piaggio výrobu dostupných dopravních prostředků, kterým se stal i dnes oblíbený skútr značky Vespa.Dnes značka Piaggio stojí za výrobou motocyklů, skútrů a také tříkolek.

Srovnání povinného ručení pro motorky Piaggio

Povinné ručení patří mezi zákonná pojištění a týká se provozu motorových vozidel. Tato povinnost se týká také motocyklů, která patří do kategorie jednostopých vozidel stejně jako skútry a mopedy. Výhodou povinného ručení motocyklů je možnost sjednání sezónního povinného ručení. To znamená, že vlastník skútru Piaggio platí pojistné pouze za jarní, letní a podzimní měsíce, kdy jej využívá.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení pro Piaggio za nejlepších podmínek.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás