Povinné ručení

  • Porovnání nabídek jednotlivých pojišťoven
  • Najdeme a zařídíme Vám levnější povinné ručení
  • 85 % řidičů s námi ušetří na povinném ručení
  • Zelená karta ihned na Váš email
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
7 Zákazníků zde nyní srovnává

Povinné ručení porovnání tabulka cen 2018

Nabízíme stovky nabídek pojištění

Allianz AXA ČPP ČP ČSOB Direct Pillow pojišťovna KOOP Slavia pojišťovna

K povinnému ručení cestovní pojištění, pojištění pneumatik a pojištění pokut

ePojisteni.cz bude i v roce 2018 opět svým klientům nabízet nejvýhodnější ceny na trhu. Nejlevnější povinné ručení, které v naší nabídce nyní najdete, vyjde pro vozy s nejnižší kubaturou na pouhých 818 Kč. Každý, kdo si z naší nabídky vybere povinné ručení nad 3 000 Kč od pojišťovny Slavia, pak od nás navíc dostane dárek - cestovní pojištění na celý rok zdarma, pojištění pokut.

Porovnání cen povinného ručení 2018

Porovnáváme nabídky jednotlivých pojišťoven, nabízíme Vám stovky různých variant povinného ručení, takže si můžete dobře vybrat, na jednom jediném místě. Stejně jako změnou mobilního operátora, i změnou pojišťovny můžete ušetřit. A mnohdy i dost výrazně.

Nižší ceny než u pojišťoven samotných

Pojišťujeme měsíčně tisíce automobilů a motocyklů, máme u pojišťoven vyjednané zvýhodněné sazby a můžeme Vám proto zařídit povinné ručení online za absolutně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Ještě levněji, než samotné pojišťovny. Zařídíme Vám zdarma povinné ručení u pojišťovny, kterou si vyberete. Podívejte se, o kolik méně můžete za povinné ručení platit:

Faktory ovlivňující cenu pojištění

O výsledné ceně povinného ručení rozhoduje velké množství faktorů. Zásadní jsou vlastnosti automobilu, zejména objem a výkon motoru a datum výroby vozu. Podstatnou roli ale hrají také faktory týkající se samotného řidiče. Jeho věk, místo bydliště a hlavně takzvané bonusy, tedy počet měsíců, které řidič absolvoval bez zaviněné nehody. Řidiči s nejvyššími bonusy mají povinné ručení nejlevnější. Pojišťovny jim toiž "nejvíce věří", že dokáží jezdit bez nehod a není tedy u nich tak vysoká pravděpodobnost řešení pojistné události - nehody.

Vše hotové během pár minut

Povinné ručení můžete mít zařízené už během několika málo minut. Porovnejte si přehledně všechny nabídky, vyberte si, která Vám vyhovuje a uzavřete buď snadno sami online, nebo s pomocí našich pojišťovacích specialistů, kteří jsou Vám k dispozici na telefonu kdykoli, pokud čemukoli nebudete rozumět. Zelenou kartu a smlouvu Vám pošleme mailem a týž den i fyzicky poštou. Je to velmi snadné.

Porovnat ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Příklady nabídek povinného ručení

Škoda Fabia 1.2/47 kW, rok 2006

(M. Polanská, Trojanovice) Běžná sazba: 4 190 Kč Naše nejvyšší sazba: 2 090 Kč Úspora 2 100 Kč ročně

Škoda Octavia 1.9/81 kW, rok 2008

(S. Tománek, Praha) Běžná sazba: 7 990 Kč Naše nejvyšší sazba: 4 590 Kč Úspora 3 400 Kč ročně

Mluví se o nás