Povinné ručení recenze

Povinné ručení recenze

Recenze a zkušenosti od našich klientů:

Jiří K., Praha

Své první vozidlo jsem si koupil hned poté, co jsem získal řidičský průkaz. Od té doby jsem měl povinné ručení vždy u Kooperativy. Loni jsem narazil na stránky ePojištění.cz a porovnal jsem si více nabídek. Zjistil jsem, že mohu sehnat levnější povinné ručení i jinde. Od té doby si povinné ručení porovnávám pravidelně každý rok.

Alena P., Chrudim

Povinné ručení vždy zařizoval manžel. Poté, co jsme se rozvedli, jsem si jej poprvé zařizovala sama. Překvapilo mne, jak je to snadné. Na ePojištění.cz jsem si porovnala nabídky od všech pojišťoven a vybrala si nejlevnější. Zaplatila jsem pojistku a auta jsem měla ihned pojištěné. Vřele doporučuji!

Radim U., Litvínov

Nechápu řidiče, kteří nemají sjednané povinné ručení. Nikdy bych takto neriskoval. V loňském roce jsem způsobil menší nehodu. Nikomu se naštěstí nic nestalo, ale škoda na druhém vozidle byla více než sto tisíc korun. Platit ze své kapsy bych ji opravdu nechtěl. Povinné ručení mám uzavřené přes stránky ePojištění.cz, kde mají nejlepší ceny.

Lucie V., České Budějovice

Loni na jaře jsem si koupila své první auto. Chtěla jsem si jej hned pojistit a kamarád mi doporučil stránky ePojištění.cz. Vybrat si a uzavřít povinné ručení mi zde zabralo opravdu jen pár minut. A také jsem ušetřila dost peněz, než kdybych zašla na některou z pojišťoven přímo.

Pavel R., Karlovy Vary

Již několik let si zásadně sjednávám povinné ručení online. Nezabere to téměř žádný čas, a přitom si vždy vyberu nejlevnější povinné ručení. Poslední dva roky využívám stránky ePojištění.cz, které jsou přehledné, jednoduché a navíc vždy dostanu nějaký ten dárek zadarmo.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás