Povinné ručení pro Royal Enfield

Povinné ručení pro motocykl Royal Enfield

Povinné ručení pro motocykly Royal Enfield

Z názvu je patrné, že se jedná o britskou společnost. Její dílny však nenajdete v Británii, ale v Indii. Royal Enfield vznikla v roce 1851 původně za účelem výroby součástek na šicí stroje. Později se začala zabývat výrobou sedel pro jízdní kola a nakonec i samotnými koly. Bylo jisté, že výroba motocyklů na sebe nenechá dlouho čekat. Na počátku 20. století se společnost rozhodla jít cestou výroby kvalitních motocyklů a jejích služeb využívala i britská armáda a policie. Velice úspěšným až legendárním se stal model Bullet vyráběný dodnes.

Srovnání povinného ručení pro motorky Royal Enfield

Motocykly patří mezi motorová vozidla, a jako takové musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění nazýváme povinným ručením. Jeho oficiální název však zní pojištění odpovědnosti z provozu za škody způsobené motorovým vozidlem. Jelikož je motocykl Royal Enfield používán pouze od jara do podzimu, sjednává se v případě motocyklů pouze sezónní pojištění. Zimní měsíce jsou v jejich případě zdarma.

Povinné ručení pro motocykly všech značek nabízí stejné pojišťovny jako v případě pojištění osobních vozidel. I zde platí, že se podmínky, rozsah a celková cena povinného ručení mohou výrazně lišit a to až o několik set korun ročně. Proto si srovnejte nabídky od konkurenčních pojišťoven na našem on-line porovnávači a snadno se také dozvíte, která z pojišťoven vám nabízí povinné ručení Royal Enfield za nejlepších podmínek.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás