Povinné ručení v Semilech

Povinné ručení Semily

Město Semily se nachází v severovýchodních Čechách a jedná se o vůbec nejmenší okresní město v Česku. První zmínka o Semilech pochází ze 14. století. Mezi hlavní památky města patří radnice, Obecní dům, kostel sv. Petra a Pavla či morový sloup. Semily také leží v malebném údolí Jizery, které patří do Geoparku UNESCO.

Srovnání povinného ručení v Semilech

Pokud bydlíte v Semilech, můžete si pojištění Vašeho vozidla sjednat osobně. Stačí navštívit některou z pojišťoven, které zde mají zřízenou kamennou pobočku (Česká pojišťovna, Uniqa pojišťovna, Hasičská vzájemná pojišťovna a další). Osobní návštěv však není nutná, máte-li doma internet. Povinné ručení si totiž můžete snadno vyřídit online.

Jak vybrat nejlevnější povinné ručení v Semilech

Není nic jednoduššího, než si vybrat a uzavřít povinné ručení na internetu. Nejenže si během pár minut porovnáte všechny aktuální nabídky, ale to nejlevnější povinné ručení si můžete zařídit přímo online ze svého počítače.

Cena povinného ručení dle nehodovosti v Semilech

Věděli jste, že na cenu povinného ručení má vliv také trvala adresa pojištěného? Pokud například bydlíte ve velkém městě, Praze, Ostravě či Brně, zaplatíte za povinné ručení výrazně více než pojištěný, který bydlí v malé vesničce v Orlických horách. Důvod je zřejmý. Povinné ručení je odpovědnostní pojištění a hrazeny jsou z něho škody, které pojištěný způsobí jiným osobám. A riziko nehody zvyšuje u vysoká hustota provozu, který je vyšší právě ve městech. Proto například Pražané a Ostravané mají nejdražší povinné ručení. Lépe jsou na tom motoristé žijící v Semilech. Provoz je slabší a povinné ručení levnější. Semily navíc patří do Libereckého kraje, kde nehodovost jedna z nejnižších v celé ČR. Například v roce 2015 se Liberecký kraj zařadil mezi čtyři první kraje s nejmenším počtem nehod.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás