Povinné ručení Honda

Povinné ručení Honda

Honda a jeho historie

Japonská automobilka Honda byla založena ve 30. letech minulého století. Její zakladatel Soichiro Honda proslul výrobou pístních kroužků. Zprvu se Honda orientovala na výrobu motocyklů. Podařilo se jí překonat nepříznivou ekonomickou situaci po druhé světové válce a postupně si vytvořila dobré jméno, díky kterému se její výroba rychle šířila po celém Japonsku.

K výrobě vozidel se Honda dopracovala teprve po patnácti letech od svého založení, ale skutečných úspěchů v této oblasti se dočkala až v 60. letech.

Důležitým mezníkem pro Hondu byl rok 1971, kdy začíná expandovat na americký (Honda Motoro Company inc.) a evropský trh (Honda Europe NV). Od 80. let patří Honda k vedoucím mezinárodním společností, které se mohou chlubit velmi vyspělou úrovni techniky. Nyní se Honda soustředí na čtyří klíčové oblasti - Japonsko, USA, Asii a Evropu.

Jak vybrat povinné ručení pro Honda

Jste-li vlastníkem vozidla Honda, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Honda.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás