Povinné ručení Mitsubischi

Povinné ručení Mitsubischi

Mitsubischi a jeho historie

V roce 1870 založil Japonec Jataró Iwasaki loďařskou společnost, kterou postupně rozšiřoval o další aktivity. Dnes tento největší japonský konglomerát spojuje 29 velkých společnosti. Na počátku 20. století se společnost Mitsubischi začíná zabývat také výrobou automobilů.

První vozidlo Mitsubischi Model A uvedli na trh v roce 1917. Výroba nebyla zpočátku úspěšná, protože ti, kteří si mohli dovolit koupit automobil, dávali přednosti známým značkám ze zahraničí. Prvním úspěšným automobilem byl až Mitsubischi PX-33 určený k armádním účelům během druhé světové války. Po válce se Mitsubischi specializovalo především na užitkové automobily, které měli sloužit hlavně obnově infrastruktury a průmyslu. Teprve v 60. letech se Mitsubischi vrací k výrobě osobních automobilů. Na rozdíl od jiných automobilek Mitsubischi produkuje automobily především pro vlastní trh.

Jak vybrat povinné ručení pro Mitsubischi

Jste-li vlastníkem vozidla Mitsubischi, pak je Vaší zákonnou povinností mít sjednané povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla. S naší kalkulačkou povinné ručení jednoduše porovnáte ceny od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro Vaše vozidlo Mitsubischi.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás