Prodej domu s hypotékou

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
13 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Ve chvíli, kdy si koupíte svůj první byt či dům na hypotéku, těžko můžete tušit, co Vás čeká v následujících letech a co Vám život přinese. Hypotéka je úvazek v průměru na 20 až 30 let a to je velmi dlouhá doba, abyste na počátku mohli říct, že v domě zůstanete na vždy. Přijít mohou nejen finanční problémy, ale jednoduše Vám může dům přestat vyhovovat. V takovém případě Vás určitě bude zajímat, zda je možné dům s hypotékou jednoduše prodat. Prodej nemovitosti zatížený hypotékou není nijak neobvyklý a existuje více možností, jak prodej úspěšně provést.

Nejčastějším důvody jsou splacení hypotéky a její následný prodej a prodej nemovitosti s hypotékou. Ideálním okamžikem pro prodej domu s hypotékou je konec fixace. V tuto dobu je totiž možné hypotéku splatit předčasně a bez sankcí. To znamená, že Vám kupující uhradí cenu a z této částky zaplatíte svou hypotéku. Kupující si již sám vyřídí svou vlastní hypotéku.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Jak prodat dům s hypotékou?

Další a nejjednodušší možností je převzetí hypotéky. V tomto případě kupující převezme dům včetně hypotéky a jejích podmínek (úroková sazba, doba splatnosti, délka fixace, atd.). Prodávající mají nejméně starostí.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás