VZP pojišťovna, a.s.

Pojišťovna VZP a.s. (PVZP) je univerzální neživotní pojišťovnou. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění a mnoho dalších.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
90 Zákazníků zde nyní srovnává

VZP pojišťovna

Pojišťovna VZP a.s. (PVZP) je univerzální neživotní pojišťovnou. Od roku 1994 byla součástí VZP ČR, po vstupu Česka do Evropské unie v roce 2004 působí samostatně. Poskytuje cestovní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, občanů, podnikatelů, zdravotnických zařízení, pojištění profesní odpovědnosti a majetku lékařů a farmaceutů, pojištění běžné občanské odpovědnosti, úrazové pojištění, komerční zdravotní pojištění cizinců a další pojistné produkty. V září 2015 uvedla jako novinku pojištění pro případ rakoviny Fénix, jehož tváří tehdy byl olympionik Petr Koukal.

Pojišťovna VZP se umístila na 2. místě v anketě Asociace českých pojišťovacích makléřů Pojišťovna roku 2014 v kategorii specializovaná pojišťovna.

Základní údaje

Obchodní firma:   Pojišťovna VZP, a.s.
Sídlo:   Ke Štvanici 656/3, PSČ 186 00 Praha 8
Akcionář:   Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

UNIQA pojišťovna v České republice

Pojišťovna VZP, a.s. (PVZP) je dceřinou společností Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP), největší zdravotní pojišťovny České republiky. VZP svým klientům umožňuje přístup ke kvalitní zdravotní péči již více než 25 let a v současné době má téměř 6 miliónů klientů. Od roku 2004 navíc poskytuje zajímavé produkty smluvního pojištění pomocí své dceřiné společnosti Pojišťovna VZP, a.s. (například cestovní pojištění, úrazové pojištění, komplexní zdravotní pojištění cizinců a další).

VZP díky široké síti smluvních zdravotnických zařízení zajišťuje pro své klienty komplexní a kvalitní zdravotní péči a navíc poradenství v široké síti svých poboček. Její pojištěnci mohou získat zajímavé slevy a výhody.

Generální ředitelství:

Ke Štvanici 656/3
186 00 Praha 8
Tel: +420 233 006 311
Email: info@pvzp.cz

PRODUKTY A SLUŽBY:

PVZP pojišťovna je další z řady univerzálních pojišťoven. V jejím portfoliu tak můžete nalézt celou řadu životních i neživotních pojištění.

  • ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ CIZINCŮ
  • POJIŠTĚNÍ OBČANŮÍ
  • ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ
  • POJIŠTĚNÍ PODNIKATELŮ
  • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
Spočítat
ceny