Refinancování americké hypotéky

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Refinancování neboli přeúvěrování hypotéky je v současné době nízkých úrokových sazeb velmi výhodné. A to platí také pro americkou hypotéku. O co přesně se jedná? Refinancování je jednoduše řečeno splacení původního úvěru novým a výhodnějším úvěrem. To znamená, že si u jiné banky vyjednáte hypotéku s lepšími podmínkami a jejím prostřednictvím uhradíte předčasně méně výhodnou hypotéku. Díky refinancování je možné ušetřit i tisíce korun ročně.

A jak je to s refinancováním u americké hypotéky? Americká hypotéka je neúčelová hypotéka a je možné ji také refinancovat. Ovšem opět pouze prostřednictvím jiné neúčelové hypotéky. Pokud byste chtěli americkou hypotéku refinancovat pomocí klasické účelové hypotéky, není to možné. Pokud však najdete výhodnější americkou hypotéku, refinancování se v každém případě vyplatí.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Vyplatí se refinancovat americkou hypotéku?

Nezapomeňte však, že o refinancování je třeba se začít zajímat včas. Nové nabídky si proto domluvte s dostatečným předstihem před koncem fixace, abyste měli dostatek času refinancování provést. S refinancováním hypotéky Vám pomůžeme také na našich stránkách www.epojisten.cz.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás