Postup na refinancování hypotéky

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
16 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Refinancování hypotéky je závažným rozhodnutím, díky kterému můžete ušetřit tisíce korun. Důležité je však si pro refinancování vybrat správnou společnost se skutečně výhodnou nabídkou, aby se Vám takový krok opravdu vyplatil. Před tím, než se rozhodnete stávající banku opustit, je vhodné si porovnat více konkurenčních nabídek. Nabídku hypoték od různých společností si můžete porovnat například na www.epojisteni.cz, kde tak snadno získáte přehled o současných podmínkách, a budete vědět, zda se Vám refinancování vůbec vyplatí. V případě dotazů či nejasností se můžete poradit s našimi hypotečními specialisty.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Návod jak refinancovat hypotéku

Vhodné je si nejprve ověřit u stávající banky, zda Vám nenabídne lepší úrok právě ona. Pokud ano, vyhnete se refinancování, a přitom ušetříte také. Pokud Vám však banka nevyjde vstříc, není důvod u ní setrvávat.

Z nabídky hypoték si vyberte jednu až dvě banky, které oslovte s konkrétní žádostí. Dozvíte se tak, zda Vám nová banka úvěr poskytne. Pokud Vám banka žádost schválí a Vám nabídka vyhovuje, je nutné vyčkat na konec fixace, a ihned poté zahájit refinancování.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás