Rodinné cestovní pojištění

Rodinné cestovní pojištění

Cestování pro jednotlivce je vždy jednodušší a levnější. Ale co když máte rodinu, jaké jsou možnosti cestovního pojištění? Pojišťovny jsou si vědomi, že na dovolené jezdí také rodiny s dětmi, kteří kladou důraz na kvalitu pojištění, ale samozřejmě také na cenu. Cestovní pojištění pro rodinu s jedním či dvěma dětmi není tak levné jako pro jednotlivce.

Kromě zdravotních rizik může rodinnou dovolenou pokazit také krádež či ztráta zavazadel a cestovních dokladů. Nebo jeden z členů rodiny může způsobit škodu třetí osobě. To vše je možné v rámci cestovního pojištění pojistit a vyvarovat se tak vysokých finančních nákladů s tím spojených.

Jednou z možností, jak zajistit cestovní pojištění pro celou rodinu je platební karta. Banky již běžné nabízí k platebním kartám cestovní pojištění, které lze upravit na míru, a zároveň pojistnou ochranu rozšířit na celou rodinu.

Ne vždy je však takové pojištění dostatečné a proto řada lidí dává přednost komerčnímu cestovnímu pojištění. I zde pojišťovny nabízí výhodné balíčky pro celé rodiny s možnostmi dalších úprav a připojištění.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás