Servisní pojišťovna, a.s.

Servisní pojišťovna, a.s. je ryze česká společnost působící na trhu již od roku 1997. Specializuje se na havarijní pojištění.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
58 Zákazníků zde nyní srovnává

Servisní pojišťovna

Servisní pojišťovna je charakteristická individuálním přístupem ke každému klientovi, flexibilitou, rychlostí a jistotu vyřízení.

Servisní pojišťovna je jednou z mladších pojišťovacích společností na našem trhu. Její počátky můžeme vysledovat od roku 1997, kdy je zapsána do obchodního rejstříku. Pojišťovna byla založena jako dceřiná společnost autorizovaného prodejte aut Samohýl motor holding, a.s. Jedná se o českou společnost, která se specializuje na poskytování neživotních pojišťovacích služeb, konkrétně havarijního pojištění.

Základní údaje

Obchodní firma:   Servisní pojišťovna, a.s.
Sídlo:   třída T. Bati 532, Zlín-Louky, 763 02 Zlín
Akcionář:   JUDr. Ing. Ladislav Samohýl - 98%, Alois Samohýl - 2%

Centrála:

Servisní pojišťovna, a.s.
tř. Tomáše Bati 627
760 01 Zlín
tel: +420 577 211 000

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-17:00
● Úterý     08:00-17:00
● Středa    08:00-17:00
● Čtvrtek   08:00-17:00
● Pátek     08:00-17:00

Produkty a služby Servisní pojišťovny:

Servisní pojišťovna je specialistou na Havarijní pojištění. Z tohoto důvodu je její havarijní pojištění velmi kvalitní a nabízí mnoho služeb navíc oproti ostatním nespecializovaným pojišťovnám. Kromě pojištění osobních automobilů se servisní pojišťovna zaměřuje také na pojišťování motocyklů a veteránů.

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

 • Havarijní pojištění od Servisní pojišťovny zahrnuje zdarma pojištění čelního skla s limitem plnění do
  5 000 Kč. Slevu 10% za mechanické zabezpečení / 20% za gps / 30% za kombinaci obou typů zabezpečení. Asistenční služby, které poskytuje přímo Servisní pojišťovna, zajišťují zdarma nonstop službu s kompletním servisem pro pojištěné včetně odtahové služby.
 • Pojišťovna disponuje sítí vlastních servisů, zajišťujících 100% kvalitu služeb. Škody do 150tis. likvidují smluvní servisy a pojišťovnou doporučení opravci. Pojišťovna zajišťuje do 48 hodin od nahlášení škody prohlídku likvidátorem. Zajistný program je realizován prostřednictvím Hannover Rückversicherung AG. Základní produkt havarijního pojištění si můžete zvolit ve třech variantách, lišících se rozsahem krytých událostí:
 • All risk - poškození či zničení v důsledku živelní události, havárie, vandalismu či odcizení
  Havárie - poškození či zničení v důsledku živelní události či havárie
  Odcizení - kryje odcizení vozidla, či jeho části.
 • Pojistnou částku lze sjednat na novou či časovou cenu vozidla. Klient si může zvolit z několika možností spoluúčasti (5 %, 10 % či 20 %). Havarijní pojištění je platné na území celé Evropy.
  K havarijnímu pojištění si můžete zřídit i různá doplňková pojištění. Jsou jimi:
 • Připojištění čelního skla
  Připojištění proti vandalismu
  Připojištění proti havárii
  Připojištění proti živlu
  • připojištění půjčovného
  • připojištění asistenčních služeb
  • připojištění mimořádné výbavy
 • Předsedou představenstva Servisní pojišťovny je JUDr. Ing. Ladislav Samohýl, který vlastní 98% všech akcií pojišťovny. Ladislav Samohýl je většinovým vlastníkem společnosti Samohýl Motor Holding. Jde o společnost sdružující síť prodejen i autoopraven známých automobilových značek (Hyundai, Volkswagen, Škoda, Mercedes-Benz, Jeep a Chrysler). Díky širokým znalostem většinového vlastníka v oblasti havarijního pojištění je možné, aby se pojišťovna soustředila nejen na tento produkt, ale také na mnoho specializovaných služeb, které se liší od nabídky jiných pojišťoven. Servisní pojišťovna má sídlo ve Zlíně. Zápis do obchodního rejstříku byl provedený 1. července 1997 v Brně.
Spočítat
ceny