Splátky hypotéky

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
10 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Hypotéka patří mezi dlouhodobé typy úvěrů, které Váš rodinný rozpočet zatíží poměrně vysokými měsíčními splátkami na desítky let dopředu. Proto je velmi důležité si vybrat takovou hypotéku, která bude odpovídat Vašim finančním možnostem. Splátky hypotéky by v žádném případě neměli rodinu finančně zruinovat nebo ji výrazně omezovat.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Výpočet splátky hypotéky

Před tím, než podepíšete smlouvu o hypotéce, si důkladně propočítejte Vaše výdaje a příjmy a to i ohledem na předpokládaný vývoj do budoucna. Je vhodná také počítat s možnými finančními problémy, ke kterým může dojít v důsledku ztráty zaměstnání či dlouhodobé nemoci, a sjednat si pojištění neschopnosti splácet.

Výpočet splátky je důležitý pro to, abyste věděli, kolik měsíčně budete za hypotéku platit. Online kalkulačku hypotéky najdete na www.epojisteni.cz a jedná se o velmi jednoduchou záležitost. Na základě zadaných údajů (výše hypotéka, úroková sazba, doba splácení, atd.) snadno zjistíte, kolik budete měsíčně splácet, a na kolik Vás hypotéka opravdu vyjde. Díky tomu mnohem snáze najdete hypotéku právě pro Vás.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás