Stanice technické kontroly Kopřivnice

Stanice technické kontroly Kopřivnice

Potřebujete zajet na technickou kontrolu a hledáte nejlepší možnost pro STK Kopřivnice? Ceny jsou různé, a právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si udělali menší průzkum trhu. Pár minut navíc vám pomůže ušetřit nemalé peníze. Najděte si STK za nejvýhodnější cenu a zároveň nejblíž svému bydlišti.

Tipy, díky kterým ušetříte

Technické kontroly bývají v posledních letech přísné. Nezapomeňte si proto zkontrolovat povinnou výbavu i celkový stav vozidla, abyste předešli případnému neprodloužení platnosti technické kontroly. Při objednání na STK v městě Kopřivnice se zeptejte, zda se dá spojit technická a emisní kontrola. Můžete tak získat další výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Kopřivnice?

Zjistěte si, kde se nachází nejlepší STK v okolí vašeho bydliště. Na této stránce se dozvíte všechny důležité informace o STK pro město Kopřivnice. Přehledně a na jednom místě uvidíte veškeré kontaktní údaje a cenu. Můžete si tak vybrat nejlevnější technickou kontrolu a ušetřit. Ani samotný provoz vozidla ale není levnou záležitostí a vyplatí se sledovat, na čem se dá ještě ušetřit. Využijte kalkulačku povinného ručení níže a zjistěte, o kolik začnete platit méně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Kopřivnice:

1.Kopřivnice, TESTCAR s.r.o., Dělnická 831, 742 21, tel. 556 802 608

2.Kopřivnice, STK KOPR s.r.o., Štefánikova 221/20, 742 21, tel. 556 821 690

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás