Stanice technické kontroly Mělník

Stanice technické kontroly Mělník

Potřebujete zajet na technickou kontrolu a hledáte nejlepší možnost pro STK Mělník? Ceny jsou různé, a právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si udělali menší průzkum trhu. Pár minut navíc vám pomůže ušetřit nemalé peníze. Najděte si STK za nejvýhodnější cenu a zároveň nejblíž svému bydlišti.

Tipy, díky kterým ušetříte

Technické kontroly bývají v posledních letech přísné. Nezapomeňte si proto zkontrolovat povinnou výbavu i celkový stav vozidla, abyste předešli případnému neprodloužení platnosti technické kontroly. Při objednání na STK v městě Mělník se zeptejte, zda se dá spojit technická a emisní kontrola. Můžete tak získat další výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Mělník?

Zjistěte si, kde se nachází nejlepší STK v okolí vašeho bydliště. Na této stránce se dozvíte všechny důležité informace o STK pro město Mělník. Přehledně a na jednom místě uvidíte veškeré kontaktní údaje a cenu. Můžete si tak vybrat nejlevnější technickou kontrolu a ušetřit. Ani samotný provoz vozidla ale není levnou záležitostí a vyplatí se sledovat, na čem se dá ještě ušetřit. Využijte kalkulačku povinného ručení níže a zjistěte, o kolik začnete platit méně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Mělník:

1.Mělník, STK Mělník Mladoboleslavská s.r.o., Mladoboleslavská 2801, 276 01, tel. 315 623 328

2.Mělník, Bělohradský spol. s r.o., Na Malém Spořilově, 276 01, tel. 312 310 720

3.Mělník, METALTECH s.r.o., Na Průhoně 3412, 276 01, tel. 315 628 666, 315 624 244

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás