Stanice technické kontroly Ústí nad Orlicí

Stanice technické kontroly Ústí nad Orlicí

Potřebujete zajet na technickou kontrolu a hledáte nejlepší možnost pro STK Ústí nad Orlicí? Ceny jsou různé, a právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si udělali menší průzkum trhu. Pár minut navíc vám pomůže ušetřit nemalé peníze. Najděte si STK za nejvýhodnější cenu a zároveň nejblíž svému bydlišti.

Tipy, díky kterým ušetříte

Technické kontroly bývají v posledních letech přísné. Nezapomeňte si proto zkontrolovat povinnou výbavu i celkový stav vozidla, abyste předešli případnému neprodloužení platnosti technické kontroly. Při objednání na STK v městě Ústí nad Orlicí se zeptejte, zda se dá spojit technická a emisní kontrola. Můžete tak získat další výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Ústí nad Orlicí?

Zjistěte si, kde se nachází nejlepší STK v okolí vašeho bydliště. Na této stránce se dozvíte všechny důležité informace o STK pro město Ústí nad Orlicí. Přehledně a na jednom místě uvidíte veškeré kontaktní údaje a cenu. Můžete si tak vybrat nejlevnější technickou kontrolu a ušetřit. Ani samotný provoz vozidla ale není levnou záležitostí a vyplatí se sledovat, na čem se dá ještě ušetřit. Využijte kalkulačku povinného ručení níže a zjistěte, o kolik začnete platit méně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Ústí nad Orlicí:

1.Ústí nad Orlicí, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí, Třebovská 348, 562 03, tel. 468 002 669

2.Ústí nad Orlicí, STK Ústí s.r.o., Letohradská 100, 562 06, tel. 465 520 174

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás