AXA pojišťovna, a. s.

  • Online srovnání a sjednání bez nutnosti podpisu
  • Sjednání zabere nejvýše 2 minuty
  • Můžete sjednat i v den odjezdu
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává

AXA pojišťovna

AXA pojišťovna, a. s. je součástí společnosti AXA Bank Europe se sídlem v Belgii. Mateřská společnost s více než stoletou tradicí patří mezi 50 nejbezpečnějších bank světa.

AXA pojišťovna je také součástí mezinárodní skupiny AXA Group, která patří mezi největší světové správce aktiv. AXA v České republice působí již 15 let. Nejmladším členem skupiny je AXA pojišťovna, která na českém trhu působí od roku 2008.

AXA

Historie skupiny AXA se datuje již do roku 1817. A to konkrétně ve Francii, kde spojením několika velkých pojišťovacích společností vzniká předchůdce pojišťovny AXA. S názvem AXA se ale setkáváme od roku 1985, kdy se vedení společnosti rozhodlo pro nové obchodní jméno. V současnosti má AXA Bank Europe sídlo v Belgii a řadí se mezi 50 nejúspěšnějších bank na světě. Skupina AXA působí kromě České republiky také v Belgii, Slovensku a Maďarsku.

Spočítat
ceny

Základní údaje

Obchodní firma:   AXA pojišťovna a.s.
Sídlo:   Lazarská 13/8, 120 00 Praha 2
Akcionář:   SOCIETE BEAUJON, 75008 Paris, AV MATIGNON 21,Francouzská republika

AXA v České republice

Skupina AXA se poprvé na českém trhu objevuje v roce 1998 pod jménem WASS YT s.r.o. Obchodní jméno společnosti je v průběhu několika následujících let vícekrát změněno, než se dostává k finálnímu AXA Česká republika s.r.o. Na našem trhu AXA nabízí spotřebitelům širokou paletu služeb od finančních a investičních až po zpracování dat a správu sítí. Součástí skupiny AXA je na českém území hned několik společností, mezi které patří banka, pojišťovna, životní pojišťovna a penzijní a investiční společnost.

Sídlo společnosti:

AXA pojišťovna a.s.
Lazarská 13/8
120 00 Praha 2

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-18:00
● Úterý     08:00-18:00
● Středa    08:00-18:00
● Čtvrtek   08:00-18:00
● Pátek     08:00-17:00

Produkty a služby:

Společnost AXA nabízí v oblasti pojištění klasické produkty. Je možné si u ní zřídit pojištění vozidla, jak havarijní tak i povinné ručení. V oblasti pojištění AXA nabízí také cestovní pojištění a pojištění majetku. Krom toho nabízí také celou řadu investičních a rizikových životních pojištění.

Spočítat
ceny