Jaké jsou výhody sjednání cestovního pojištění online

S největší pravděpodobností bude vaše příští sjednání cestovního pojištění řešeno právě skrze internet. Je to totiž praktičtější, levnější a jen v několika málo případech to není možné. Online nelze sjednat u některých pojišťoven produkty nestandardního charakteru, například pojištění závodně provozovaných sportů a podobně. Pro všechny ostatní klienty však online pojištění nabízí řadu výhod. Je to v prvé řadě levnější, protože pojišťovny poskytují za online sjednání slevy, většinou 5-10% z pojistného. Samozřejmou výhodou je i komfort.

Často může být výhodou i fakt, že pojištění online může být vyřízeno řádově v minutách. Stačí vyplnit online formulář, kde si lze navolit vše podstatné, a zaplatit. Platba probíhá, buď platební kartou, nebo bankovním převodem. Platba kartou je okamžitá, takže takovým způsobem můžete sjednat cestovní pojištění i den před cestou.

Epojisteni.cz nabízí online sjednání cestovního pojištění z výběru produktů více pojišťoven na jednou. Každý tak má možnost porovnat nabídky mezi sebou, vybrat tu nejvhodnější a okamžitě si ji přes internet sjednat. Nebudete přitom omezeni o možnost sjednat doplňková připojištění a taková nabídka bude každopádně levnější, než přímo od pojišťovny.

Mluví se o nás