Životní pojištění

  • Zajistí celou rodinu v případě Vašeho úrazu nebo smrti
  • Pokryje výpadek příjmů při sportovním úrazu
  • Ochrání vás v případě rizikového povolání
  • Zaplatí za vás hypotéku při ztrátě práce
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
13 Zákazníků zde nyní srovnává

Životní pojištění online

Sjednáváme oba typy životního pojištění

V naší nabídce najdete oba dva typy životního pojištění, které pojišťovny běžně nabízejí. Vedle klasického životního pojištění je to životní pojištění pro zaměstnance, na které mohou zaměstnavatelé uplatnit daňové úlevy.
Životní pojištění nemá u nás příliš dobrou pověst, neboť jej často sjednávají lidé rozhodující se podle výše provize. Bezplatně vám nastavení Vaší pojistky zhodnotíme a případně poradíme jak nastavení optimalizovat.


Životní pojištění

Primárním smyslem životního pojištění je finanční zajištění blízkých pojištěného, v případě jeho smrti. Uzavřením životního pojištění, tedy chráníte svou rodinu - partnerku / partnera, rodiče, děti, kterým by byla v případě Vaší smrti pojistka vyplacena. Životní pojištění ale můžete využít i k jiným účelům. Vždy záleží na tom, jaký druh životního pojištění si zvolíte. Životní pojištění uzavíráte zpravidla na velmi dlouhé období, proto je důležité velmi dobře si vybrat dobrý produkt. Pomůžeme Vám se v nabídkách pojišťoven zorientovat a uzavřít životní pojištění, které pro Vás bude nejvýhodnější.

KDY JE VHODNÉ ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ UZAVŘÍT?

- Živitel rodiny, kdy pojistka zajistí rodinu v případě úrazu nebo smrti
- Sportovci aktivní i méně aktivní, kdy pojistka zajistí výpadek mzdy v případě pracovní neschopnosti
- Rodina s hypotékou, kdy pojistka zaplatí hypoteční splátky při výpadku příjmů
- Zaměstnanci s rizikovým povoláním, kdy pojistka bezpečně zajistí Vás i Vaše nejbližší

USPOŘENÉ PROSTŘEDKY JE TAKÉ MOŽNÉ SI VYBRAT

Výplata pojistného nemusí být vždy spojena se smrtí pojištěného. Smlouva se dá sjednat i na možnost výplaty po určitém uplynutém období. Po stanoveném období si tak můžete vyzvednout dobře zhodnocené úspory.

Mám zájem

Slovo odborníka

Pokud uzavíráte s někým smlouvu na tak dlouhou dobu, jako je tomu v případě životního pojištění, je nutné poradit se s profesionály. Jakožto nezávislí odborníci Vám rádi poradíme a pomůžeme Vám dobře se rozhodnout.

David Holý Pojišťovací expert, ePojisteni.cz

Životní pojištění pro zaměstnance

Životní pojištění kryje pojištěného pro případ úrazu, úmrtí, invalidity, vážné nemoci nebo trvalých následků úrazu apod. V předchozích letech si zaměstnavatel přispívající na životní pojištění svých zaměstnanců mohl ze základu pro výpočet daně odečíst až 8 000 Kč ročně na jednoho zaměstnance. Další částky mohl zaměstnavatel odečítat, pokud přispíval na penzijní připojištění svých zaměstnanců. Ve snaze zjednodušit systém odpočtů byl zákonodárci stanoven jeden jediný limit ve výši 50 000 korun, platný současně pro oba produkty. Podle nových pravidel může zaměstnavatel přispět celých 50 000 korun buď na penzijní připojištění nebo jako pojistné na soukromé životní pojištění, anebo do třetice tuto sumu rozdělit v jakémkoli poměru mezi tyto dva finanční produkty. Od základu daně bude možné po novu odečíst také samotným poplatníkem zaplacené pojistné na jeho soukromé životní pojištění v úhrnu až 24 000 Kč (dosud 12 000 Kč).

MOTIVUJTE A ZÁROVEŇ UŠETŘÍTE

Příspěvky na životní pojištění zaměstnancům jsou účinným prostředkem zvyšování motivace a loajality zaměstnanců vůči zaměstnavateli. Zároveň Vám umožní uplatnit daňové úlevy. Přispívat na životní pojištěním svým zaměstnancům se skutečně vyplatí. Sjednejte si u nás Životní pojištění pro zaměstnance. Naši specialisté Vám pomohou s výběrem a zařídí Vám takové pojištění, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

  • Přispívejte svým zaměstnancům na životní pojištění a zároveň tak spořte na daních
  • Vyberte si u nás z mnoha nabídek životního pojištění
  • Sjednání online během pár minut
Mám zájem

Slovo odborníka

Příspěvek na životní připojištění je ideálním benefitem pro zaměstnance. Tím, že budete svým zaměstnancům přispívat na životní pojištění se projevíte jako dobrý zaměstnavatel a zároveň si tyto částky můžete odečíst z daní.

David Holý Pojišťovací expert, ePojisteni.cz
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás